Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoim wsparciem i zaangażowaniem przyczyniają się do realizacji Dnia sPokoju, a w szczególności:

Partnerom Dnia sPokoju za udział w rozpowszechnianiu naszej idei

(32kB) Przestrzeń pełna mandali i spełniających się marzeń. Kameralne warsztaty mandali i jogi. Indywidualne sesje rozwoju osobistego. Mandale osobiste.
(28kB) Informacje o warsztatach i spotkaniach dotyczących pracy z ciałem, dźwiękiem i medytacji.
(28kB) Pracownia Rozwoju Osobistego poprzez Sztukę "Mandala Vision" Iwony Mazurek zaprasza do kolorowej przestrzeni światła, piękna i miłości. Mandala, Vedic Art, Kolorowe Motyle, psychorysunek.
(28kB) Akademia Sztuk Kreatywnych - szkoła z pasją dająca przestrzeń do rozwoju osobistego poprzez sztukę oraz życia w przyjaźni ze środowiskiem i współdziałania z innymi ludźmi na rzecz harmonii z naturą i poszanowania dla daru życia.
(28kB) Przestrzeń Kobiet - warsztaty rozwoju osobistego, kobiece plenery wyjazdowe, eventy, szkolenia, doradztwo zawodowe i personalne.
(35kB) Inspirujące warsztaty rozwoju osobistego w Polsce i Egipcie (medytacje w miejscach mocy, m.in. w piramidzie Cheopsa, przy Sfinksie i w świątyniach egipskich), artykuły i książki pomagające w nawiązaniu kontaktu z własną, wewnętrzną mądrością i intuicją oraz w odkryciu nowych pasji i talentów.

(28kB) Miejsce rozwoju osobistego i twórczej aktywności. Numerologia, Mandala, Sesje Oddechowe, Praca Życia.
(28kB) Szkoła jogi z największymi tradycjami w Polsce, założona przez Sławomira Bubicza, prekursora jogi Iyengara w Polsce.
(35kB) E-informator Pola Mokotowskiego


oraz wszystkim osobom, które wspierały realizację poprzednich edycji Dnia sPokoju: Marcie Sadkowskiej, Agnieszce Marszyńskiej, Katarzynie Domeradzkiej, Martynie Fon, Joannie Eichelberger i Antonio

a także Hannie Borawskiej, Łukaszowi Borawskiemu, Zdzisławowi Borawskiemu oraz Małgorzacie Guraj.

Serdecznie dziękujemy!!!